Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ostrzeżenie przed zatruciem SO2 z wulkanu.

Podesłano mi informacje zawierająca ostrzeżenie przed dwutlenkiem siarki krążącym w chmurze z wulkanu na La Palmie z Hiszpanii.

Nie wiem na ile jest to wiarygodne, ale najpierw przeczytajcie:

 

Cyt.: „Jeszcze na poczatku napisze. Prosba gdyby ktos wiedzial kiedy to nadejdzie nad Uk. Prosimy nas powiadomic. Bardzo wazne. Tekst z telegramu….
WAŻNE !!! Mam informacje z polskich mediów, nic o tym nie mówi się w Niemczech… Przetłumaczę jak umiem, bo jak wiecie mój niemiecki jeszcze nie jest taki dobry. „Obecnie chmura dwutlenku siarki (SO2) z wulkanu na La Palmie dociera do nas 20 października od około północy. Najwyższe stężenie nad Polską utrzymuje się od 8 rano i utrzymuje się przez cały dzień. Całkowite zachmurzenie dostajemy dopiero w nocy z 20 na 21 października Wartość od 70 mg/m2 do 130 mg/m2 (zachodnia, środkowa i południowa część kraju) Tak czy inaczej mogło być gorzej. Portugalia, zachodnia Francja ma wartości do 200 mg/m2, Niemcy 150 mg /m2 Chmura przesunie się w kierunku Czech, Słowacji i Węgier (120-140 mg/m2) Ludzie będą mieli problemy z systemem. Drogi oddechowe, a zwłaszcza płuca. Niestety użyją go do budowy na fali srovid. I nagle nastąpi wzrost zachorowań na przykład w pewnym kraju, ale nie jest to związane z wirusem srovid, ale z problemami i uszkodzeniami spowodowanymi wdychanym kurzem, który łatwo uszkadza płuca! Powiążesz te objawy z srovid! To będzie kolejny, jakże sprytny, ale zwodniczy argument przemawiający za szczepieniem! Ale trudno będzie to udowodnić, więc będzie to genialne oszustwo! Niestety nie wiem, kiedy dokładnie to trafi do Niemiec? Ale proszę, nie chodź na spacer, który zaczyna się jutro i zostań w domu najlepiej jak potrafisz. ” – koniec cytatu.

Info jest z profilu na Fejsie: Wmj Razemsky

 

Zweryfikowałem w mainstreamie i napisali oto tak:

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wulkan-cumbre-vieja-nadal-aktywny-do-polski-dotrze-chmura-dwutlenku-siarki/8808697

 

W artykule na onet.pl tak, jak w innych portalach systemowych (biblijnej bestii) jest napisane, że nie niesie to za sobą żadnych zagrożeń:

 

“Rządowe Centrum bezpieczeństwa uspokajało, że nie ma zagrożenia dla naszego zdrowia ani ruchu lotniczego.”

 

Jestem poszukiwaczem prawdy a nie naukowcem, a więc i tę informację zweryfikowałem. Może ktoś nas uspokoi, a może potwierdzi moje obawy, ale:

 

 

Jak widzicie na screenie, który zrobiłem SO2 powoduje nawet zapalenie oskrzeli. Czy w takim razie za kilka tygodni nie będzie większej zachorowalności na wir-usa celebrytę?

 

Być może stężenie jest małe, ale radzę unikać spacerów, tym bardziej joggingu w najbliższych dniach począwszy od tej chwili, od poranka środy 20.10.2021.

 

Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

 

Chwała Jezusowi.

 

 

 

Zaktualizowane: 20 października 2021 - 10:21

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Spokojnie. Bez paniki.
    O ile nie będzie padać tego dnia.
    Bo w kontakcie wodą to mogłoby się zrobić bardzo niebezpiecznie (kwas siarkowy).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish