Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna bestia planuje wyłączyć prąd w zimę. Blackout zapowiadają Niemcy, Austria a Polska jakby nigdy nic.

Wczoraj czytelniczka z zagranicy przysłała mi kilka linków dotyczących informowania obywateli w Austrii i Niemczech o potencjalnym wyłączeniu prądu.

 

 

Jak donosi La Republica ” Austriackie Siły Zbrojne miały rację w swoich najnowszych prognozach dotyczących zagrożeń dla bezpieczeństwa narodowego, donosi EFE.A teraz intensywnie przygotowują się do innego scenariusza: wielkiej przerwy w dostawie prądu na czas nieokreślony..”

 

Najnowszym działaniem było rozpoczęcie w tym miesiącu kampanii informacyjnej, z reklamą w mediach i rozpowszechnieniem ponad 6000 plakatów rozprowadzonych w całym kraju pod tytułem: „Co zrobić, gdy wszystko się zatrzyma?”

Plakatom towarzyszy mały przewodnik z praktycznymi poradami, jakie materiały należy przygotować w domu: opał, świece, baterie, przetwory i wodę pitną.

 

Poniższy plakat rozpowszechnia austriacka armia:

 

 

Ten apokaliptyczny scenariusz, który wydaje się nie do pomyślenia, jest argumentem, którym austriackie Ministerstwo Obrony od początku października wysyłało pilne ostrzeżenie do swojej ludności. 

“Co zrobić w przypadku awarii zasilania lub infrastruktury w całej Europie? Gromadzenie zapasów żywności, wody, baterii i paliwa na co najmniej 15 dni krytycznej awarii zasilania” to tylko niektóre ze wskazówek zawartych w tym oficjalnym ogłoszeniu, które moglibyśmy wziąć pod uwagę w pozostałej części kontynentu.

 

Czy jest się czego bać skoro rząd austriacki ostrzega przed blackoutem?

Opierając się na tych wiadomościach nie, gdyż zaciemnienia spodziewają się w ciągu 5 lat.

 

Kompletnie nie znam realiów austriackich. NATOMIAST Armia ostrzegała już w 2017 roku w dokumencie o zagrożeniach w następnej dekadzie, że pandemia stanowi zagrożenie i czas pokazał, że ma rację.

Czy Austriacy pomimo, iż ich rząd jest w światowej zorganizowanej grupie przestępczej jak każdy inny potrafią dbać o swoich nawet w mega kłamstwie? Wychodzi na to, że tak.

Upłynęło 3 lata jak ostrzeżenie potwierdziło się w faktach.

 

Kolej na Niemcy:

 

 

Wysoki popyt i przejście na zieloną energię naraziły znaczną część Europy na awarie. W Niemczech władze państwowe uczą społeczeństwo, jak ogrzewać domy świecami i przyzwyczajać się do „gotowania bez prądu”.

Władze państwowe w Nadrenii Północnej-Westfalii zorganizują w sobotę swój pierwszy „Dzień ochrony przed katastrofami”, a instruktorzy z miasta Bonn uczą obywateli, jak sobie radzić „w przypadku długiej awarii zasilania”. Reklama Federalnego Urzędu Ochrony Ludności daje wskazówkę, co jest w sklepie, i przedstawia starszą kobietę ubraną w kilka warstw odzieży, która ogrzewa swoje mieszkanie świecami palącymi się pod odwróconą doniczką i uszczelnia okna folią odblaskową.”

 

 

“Urząd Ochrony Ludności zaprezentował w piątek kampanię reklamową skupiającą się na wszystkich aspektach przygotowania kryzysowego, a wkrótce opublikuje ukierunkowaną strategię dotyczącą „magazynowania, ekstremalnych warunków pogodowych, awarii zasilania i bagażu awaryjnego”. Tymczasem urzędnicy zaprezentują nową książkę zatytułowaną „Gotowanie bez prądu” podczas sobotniego wydarzenia w Bonn.

Na podstawie tych oficjalnych komunikatów wkrótce w Niemczech pojawią się przerwy w dostawie prądu. Choć pomysł, że szósty najbardziej rozwinięty kraj na świecie nie jest w stanie sam się zasilić, może wydawać się niedorzeczny, problem dotyczy całej Europy i jest wynikiem wielu czynników.

Jeśli tak masoneria zdecyduje to nie dziwię się, że każdy, kto zakłada panele fotowoltaiczne nie jest właścicielem tego prądu i nie może być samowystarczalny, gdyż jest zobligowany do sprzedaży energii KORPORACJOM  energetycznym. Jeśli będzie BLACKOUT,  to nie będą mogli korzystać ze swojego prądu. No cóż…. Ludzie sami wybierają bezbożnych polityków….Kara dopiero nadejdzie.

 

Polskie podwórko.

Portal money.pl uważa, że polski rząd bagatelizuje problem potencjalnego blackoutu:

 

Tymczasem w Polsce pesymistyczny scenariusz jest raczej bagatelizowany. Beata Jarosz-Dziekanowska, rzecznik prasowa Polskich Sieci Energetycznych (PSE) przyznaje, że awaria typu blackout występuje najczęściej w wyniku nałożenia się kilku zdarzeń losowych, obejmujących np. awarię sieciową w powiązaniu z awaryjnym wyłączeniem dużej elektrowni.”

 

Problem na 100% jest w planach Chazarii. Sam Bloomberg ostrzega za  Goldmanem :-).

 

 

“„Przy takim wyniku jedynym mechanizmem bilansującym byłby znaczny dalszy wzrost cen gazu i energii w Europie, odzwierciedlający potrzebę zniszczenia popytu, przy ograniczeniu popytu na energię w sektorze przemysłowym poprzez przerwy w dostawie prądu” – powiedzieli. ”

 

Według mojej oceny prędzej lub później do BLACKOUTU  dojdzie, ponieważ będą musieli uzasadnić wprowadzenie paszportu węglowego.

Z drugiej strony DRAK WINTER  Bidena może mieć nowy wymiar….

 

 

źródło:

https://larepublica.pe/mundo/2021/10/20/austria-vaticina-un-blackout-el-primer-apagon-indefinido-de-europa-es-un-peligro-real/

 

https://www.rt.com/news/536361-germany-blackouts-power-ad/?fbclid=IwAR2HQTXJp2yB823Tq3fS_AkGL4twqDK8zg2dwTTaxqcztEsiZ43MuIUVnXc

 

 

https://www.money.pl/gospodarka/to-bedzie-zima-blackoutow-niemcy-juz-sie-przygotowuja-polska-bagatelizuje-6695831175813696a.html?fbclid=IwAR3HvoYzCN37JebIOOZ6rXS82qepk9HzvpzRyMOUXLIkqjg64krCs537qbc

 

Zaktualizowane: 21 października 2021 - 17:42

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Tak samo jak w książce Marka Elsberga pierwsze 3 kraje które traciły energię i prąd i które wiedziały to Niemcy , Austria i Włochy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish