Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Kto jest właścicielem świata? Monopol kilku firm”. Film, który obudzi wielu.

LEKTURA OBOWIĄZKOWA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NIENAWIDZA KŁAMSTWA.

 

Film ten jest okrzyknięty pierwszym filmem przebudzającym ludzkość od czasów filmu The Zeitgeist. O ile ten pierwszy mieszał prawdę z kłamstwem o tyle film “Monopol. Kto rządzi światem” przedstawia same fakty.

Pomimo, iż The Zeitgeist był mieszanką prawdy i nieprawdy wpłynął na MOJE przebudzenie, po którym poszedłem drogą wyłożoną przez Słowo Boże.

 

Dla jednych będzie tylko utwierdzeniem w przekonaniu, iż klika 1% ludzi rządzi całą resztą, ale dla drugich –  i dla nich to postanowiłem zlecić przetłumaczenie tego filmu – będzie materiałem przełomowym w ich postrzeganiu świata polityki, ekonomii i religii.

 

W filmie przedstawione są tylko i wyłącznie FAKTY, które Ty możesz zweryfikować samodzielnie.

Kliknij na poniższe foto celem przejścia do filmu:

 

Rozsyłajcie ten film tak jak autor oznajmił na końcu.

 

 

Niech mottem do tego filmu będzie ten oto cytat z Biblii:

“Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym.” 1 Jana 5:19

Biblia nigdy nie była tak wiarygodna jak dzisiaj.

“„Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” Dn 12,4 “

To, co się dzieje na świecie było zapowiadane 2000 lat temu.

“I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Obudź się i wyjdź z Matrixu Szatana. Światem rządzą bezbożni ludzie dokonując fałszywych podziałów ale wszystko mają pod konteolą. Do nich należą wojny, wyzysk ekonomiczny, fałszowanie historii, korporacyjny przemysł medyczny itd.

 

Ostrzeżenie!

Nie wiem kto stoi za tą grupą i co będzie w następnych odcinkach, a więc proszę o ostrożność. Być może kolejne filmy będą pomieszaniem prawdy z kłamstwem, zwłaszcza, że na koniec tego filmu autor wskazuje dwuznacznie, iż trzeba się zjednoczyć celem odzyskania ziemi.

W mojej ocenie oraz na podstawie biblii jest nierealnym odbicie ziemi własnymi działaniami. Oni mają policję, urzędy, banki, mafie, gangi itd.

Poza tym proroctwa muszą się wypełnić.

Oczywiście powinniśmy się połączyć kontrolowanie z każdą grupą demaskującą kłamstwa systemu szatana. Ale jako chrześcijanie biblijni przede wszystkim mamy głosić Dobrą Nowinę, czy też na dzisiejszy język DOBREGO NEWSA, który mówi o tym, że tylko i wyłącznie Jezus Chrystus może nas z tego ziemskiego więzienia uwolnić. Nie ma innej opcji.

Tylko Słowo Boże ostrzegało przed tymi czasami.

 

Obecni ludzie podający się za Judejczyków oczywiście nimi nie są i wskazuje na to fakt, iż nie realizują prawa zawartego w Torze.

Nacja, która rządzi tym światem z Rotchlidsami na czele to Chazarowie.

 

“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8,44

 

Ten wers tłumaczy, dlaczego cały świat kłamie. Oni są dziećmi kłamstwa. Pozostałe osoby to przekupni ludzie systemu również zgodnie z informacją zawartą w Słowie Bożym:

 

 

Ten mem jest esencją całego filmu, który albo już obejrzeliście, albo obejrzycie.

 

Jak można walczyć? Przede wszystkim informacją demaskując kłamstwa. Po drugie odejściem od kupowania markowych rzeczy.

Wiadomo, że wszystkie koncerny samochodowe są ich i musimy nimi się poruszać, wiadomo, że czasem musimy kupić dobrej jakości odzież, ale nie musimy robić zakupów warzy i owoców w marketach. Możemy na bazarach. Możemy wspierać przyjazne w PLANdemi małe sklepy spożywcze nierobiące problemów ze słynnymi “szmatami”.

 

Świat nie jest taki jak się nam przedstawia. Wszelkie media należą do nich. Łącznie z religiami. 100% protestantyzmu jest w ich rękach tak jak katolicyzm.

 

Paradoks. Kiedy ogłosiłem, że opublikuję nowy ważny film odezwali się ludzie podwójnego serca, którzy oglądają np. pastora Cyrikasa, który popierał forsowanie uchodźców oraz w jednym z filmów mówił, że można przyjąć znak bestii i być zbawionym…

Tenże pastor, który w filmie rzucił na mnie klątwę ma swojego ucznia, którego część osób ogląda filmy na Fejsie, a on sam moje teksty czyta.  W ten sposób nie da się oddzielić od tego świata. Musimy nauczyć się rozeznawać i oddzielać.

 

Katolicy muszą odejść od kościoła, który nawołuje do dźgania i do podatku klimatycznego, a protestanci od swych denominacji ekumenicznych (częśc tylko pozornie odeszła). Tylko małe grupy biblijne bez pastorów mają rację bytu.

 

 

4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (5) A na jej czole wypisane imię – tajemnica: “Wielki Babilon. Matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”.” Ap 17

 

Kościół Rzymski jest matką wszetecznic, czyli wszystkich religi:

 

 

Papież z domu Katz całujący Koran:

 

 

Trzeba też porzucić mrzonki o wibracjach, aurach, tarocie, sile kamienia, drzewa czyli new age. New Age będzie nową religią.

Religią demonów.

New Age wspierało Qanon dopóki nie wyszło na jaw jak zwodnicza jest to organizacja. Kiedy jako pierwszy w Polsce nagrałem film o Qanon, dziesiątki, a może setki komentarzy pod moim filmem o Qanon zawierało tylko hejt i tylko dwa z tego co pamiętam argumenty godne zdrowej dyskusji.

 

Świat możemy zmienić zmieniając siebie i swój system wartości na system wartości biblijnych. Zło zwyciężać dobrem.

 

Proszę o modlitwę o mnie i twórców tego filmu.

 

 

________________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

Zaktualizowane: 22 października 2021 - 11:56

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Sądzisz że uda im się zrealizować ich plan na 2030 rok wpełni?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish