Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biskup Vigano: „Ofiary szczepionki składane są w ofierze na ołtarzu Molocha” “„pandemiczny Sanhedryn” kręci „labiryntem” kłamstw COVID”.

Arcybiskup Vigano to Korwin Mikke kościoła Rzymu. Daje upust złym emocjom katolików niezadowolonych z uczestnictwa Rzymu w globalnym spisku przeciw ludzkości.

 

Vigano stwierdził: „Ofiary szczepionek i aborcji są składane w ofierze przy ołtarzu Molocha”.

 

To prawda, Vigano ma rację, ale ile dzieci padło ofiarą pedofilii pośród kapłanów?

 

Dalej Vigano mówi jak antystemowiec.

 

Ostrzega przed nadchodzącym złem tyranii zmian klimatycznych.

Wzywa papieża, Wielkiego Resetu, jezuitów, przestępców szczepionkowych, złodziei wyborczych, masonów i ich wojny z ludzkością. I ostrzega przed Znakiem Bestii przekazanym przez mRNA Vax.

 

 

Dr Robert Moynihan niedawno przeprowadził wywiad z głośnym włoskim arcybiskupem Carlosem Marią Viganò na temat bieżących wydarzeń w Kościele katolickim.

Arcybiskup Vigano:

Teraz wydaje mi się jasne, że stoimy w obliczu oblężenia zarówno na froncie społecznym, jak i religijnym. Tak zwana pandemia nadzwyczajna została wykorzystana jako fałszywy pretekst do jednoczesnego i skoordynowanego narzucenia szczepień i Zielonej Przepustki w wielu narodach świata… Wspierają ich w tym niegodziwym planie i posuwają się nawet do potępienia tych, którzy to robią. nie akceptować poddawania się szczepieniu eksperymentalną surowicą genową, o nieznanych skutkach ubocznych, która nie daje żadnej odporności na wirusa, nie mówiąc już o implikacjach moralnych związanych z obecnością materiału genetycznego pochodzącego z abortowanych płodów, co dla katolika jest więcej niż wystarczającym powodem do odrzucenia szczepionki. Jesteśmy a trakcie wojny która nie jest otwarcie wypowiedziana, która nie jest toczona przy użyciu broni konwencjonalnej, ale mimo wszystko jest wojną…

Sojusz nie jest między państwem a kościołem. Ale jest między ukrytym państwem (deep state-głębokim państwem) a głębokim kościołem.

A arcybiskup Vigano powiedział dalej, że rządzący elitarni są w stanie manipulować głosowaniem na swoją korzyść. „Prezentują się jako przedstawiciele ludu, ale w rzeczywistości działają przeciwko ludowi. Bez żadnych ograniczeń, bez ograniczeń ani z góry, ponieważ anulowali boskie pochodzenie władzy tych, którzy rządzą, ani z dołu, ponieważ nie pozwalają obywatelom wybierać swoich własnych przedstawicieli, chyba że mają pewność, że mogą manipulować głosowaniem na własne potrzeby. korzyść.”

 

 

 

Co ciekawe Vigano powiedział także:

 

„pandemiczny Sanhedryn” kręci „labiryntem” kłamstw COVID

 

Nikt go nie banuje, nadal jest biskupem.

Nie mniej jednak w interesujący sposób o tym wszystkim opowiada:

 

Ponieważ to JEST labirynt. Plątanina pseudonaukowych afirmacji, logicznych sprzeczności, apodyktycznych proklamacji, dogmatów głoszonych przez nowych księży COVID-u, przez pandemiczny Sanhedryn.

W tym, co nam mówi się, nie ma nic konsekwentnego i racjonalnego, a właśnie w przekonaniu, że to, co nam mówią, ma sens, idziemy coraz dalej w labirynt. „Zaszczepmy się, aby ratować osoby słabe i starsze, których nie można zaszczepić”, powiedzieli nam podczas szczepienia osób słabych i starszych. „Zaszczepmy się, aby móc zdjąć maski i zacząć żyć na nowo”, a wkrótce potem odkryliśmy, że nie tylko powinniśmy nosić maski, ale że jedna dawka serum już nie wystarcza, a nawet dwie, a może nawet nie trzy.

Tymczasem osoby wątłe i starsze umierają na COVID nawet po podaniu podwójnej dawki, a jeśli przeżyją, dzieje się tak dlatego, że w szpitalach — zaprzecz mi, jeśli możesz — przez pewien czas pacjenci z COVID otrzymywali azytromycynę, przez co wygląda to jak leczyć przeciwko pasożytom jelitowym, ale dobrze wiedząc, że jest stosowany przeciwko wirusowi. Aby nie podważać wiarygodności szczepionek, a już na pewno nie dla zdrowia pacjentów.

Musimy wydostać się z tego labiryntu, drodzy przyjaciele. Ale nie możemy się z tego wydostać, po prostu protestując przeciwko zielonej przepustce, która jest tylko najnowszym narzędziem represji i na pewno nie ostatnim. Oczywiście: zielona przepustka to legalna aberracja, nienawistny szantaż, dowód na pretekst do alarmu pandemicznego; ale jeśli również cofniemy zieloną przepustkę, pozostanie absurdem uważanie za śmiertelnego uleczalnego wirusa, który nie spowodował większej liczby zgonów niż w ciągu ostatnich kilku lat; absurdalność noszenia masek, które nie tylko są bezużyteczne — jak przyznają „eksperci” — ale wręcz przeciwnie, powodują poważne choroby płuc i patologie mózgu; absurdalność traktowania „szczepionki” jako leku, który nie służy do uodporniania i który okazuje się mieć tak poważne skutki uboczne, przezwyciężyć śmiertelność wszystkich szczepionek w ciągu ostatnich dziesięciu lat w ciągu zaledwie kilku miesięcy od podania; absurdalność pozwalania nam na zaszczepienie eksperymentalnego leku, który działa na nasze DNA, czyniąc nas organizmami zmodyfikowanymi genetycznie; absurdalność przestrzegania instrukcji i protokołów, które wydają się pisane przez czarowników, a nie przez sumiennych lekarzy, biorąc pod uwagę serię kontr-rozkazów, które teraz osiągnęły żałosne.

 

Niestety na koniec a jakże wtrącona jest Maryja:

 

Moje nie są słowami apokaliptycznymi — jak mówią niektórzy — ale surowym ostrzeżeniem, jako Pastor, by powrócić do Boga, by uznać, że tam, gdzie nie panuje Chrystus Król i Maryja Królowa, panuje okrutna i bezwzględna tyrania diabła, która obiecuje powszechne braterstwo, podczas gdy On chce tylko twego zniszczenia na ziemi i wiecznego potępienia.

 

Od kilku lat obserwuje abp Vigano.

3 kwietnia 1989 Viganò został mianowany przez Jana Pawła II (Karol Wojtyła – Kaatz) obserwatorem Watykanu przy Radzie Europy w Strasburgu…..

Prawda niekompletna jest nieprawdą i to dotyczy każdego katolickiego przedstawiciela. Watykan promuje szczepienia, a jakoś nie widać masowego porzucania szat kapłańskich przez księży….

 

 

Na koniec. Vigano w roku ubiegłym napisał list do Trumpa. Oto jego fragment:

 

“Panie Prezydencie, jasno powiedział pan, że chce pan bronić narodu – jednego narodu pod władzą Boga, podstawowych wolności i niepodlegających dyskusji wartości, które są dziś odrzucane i zwalczane. To Ty, drogi Prezydencie, jesteś „tym, który sprzeciwia się” głębokiemu stanowi, ostatecznemu atakowi dzieci ciemności.”

Arcybiskup Vigano do Trumpa raz jeszcze

 

Czyżby to był fałszywy prorok antychrysta? Czas pokaże

 

źródło:

ifesitenews.com/opinion/abp-vigano-a-pandemic-sanhedrin-is-spinning-a-labyrinth-of-covid-lies/?utm_source=ho

 

 

Zaktualizowane: 25 października 2021 - 21:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish