Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tysiące robotników z Nowego Jorku protestowało przeciwko nakazowi szczepień.

Nowy York jest mekką demokratów i protest robotników pokazuje w sposób symboliczny jak szatan oszukuje ludzi.

Nowojorczycy wybrali fałszywa miłość, fałszywą tolerancję a teraz muszą się zmierzyć z uciskiem.

 

 

“Jesteśmy pozytywnie przetestowani na wolność”.

 

Robotnicy z Nowego Jorku wyszli na ulice w poniedziałek, aby zaprotestować przeciwko nakazowi komunisty burmistrza Billa de Blasio.

 

„Nie podporządkujemy się!” tak skandowali  robotnicy z Nowego Jorku protestując przeciwko nakazowi szczepień.

 

Kilka dni po tym, jak burmistrz ogłosił, że wszyscy pracownicy rządowi, z wyjątkiem personelu więziennego, będą musieli otrzymać szczepionkę do piątku lub zostać umieszczeni na bezpłatnym urlopie, około 5000 rozwścieczonych demonstrantów przemaszerowało przez Most Brookliński na Manhattan. Wielu niosło amerykańskie flagi ze słowami „F–k de Blasio” i „Nie podporządkujemy się!”

Niektórzy protestujący nosili koszulki NYPD (NY Police Deartent) i FDNY (Fire Department of the City of New York -n straż pożarna) , a kilka wywieszonych flag Gadsdena „Nie stąpaj po mnie”, podczas gdy inni posunęli się do skrajności, nosząc żółte gwiazdy Dawida, aby porównać wymóg szczepienia z prześladowaniami Żydów przez nazistowskie Niemcy.

 

 

 

„Teraz, po pracy po niezliczonych sytuacjach kryzysowych — huraganie Sandy, śnieżycach… jestem zagrożony. Grozi nam utrata środków do życia za to, że po prostu zachowamy możliwość ochrony naszych ciał” – wściekła strażaczka Sofia Medina po tym, jak tłum dotarł do ratusza.

„Dlaczego teraz jesteśmy przekupywani i zmuszani do przyjmowania leków. … Nie jesteśmy teraz i nigdy nie byliśmy zagrożeniem dla zdrowia publicznego”.

– Zostaw nas w spokoju i pozwól nam pracować – powiedziała do de Blasio. „Zejdź z drogi tym z nas, którzy chcą pracować i przychodzić na czas”.

„Burmistrz de Blasio chce nas przedstawiać jako niemoralnych, niebezpiecznych i zagrażających społeczeństwu. Mieszkańcom miasta chcemy nadal was chronić” – ryknął Paul Schweit, który miał na sobie koszulę FDNY.

 

„Tysiące dobrych gliniarzy i miejskich pracowników miejskich może stracić pracę” – powiedział policjant. „Czy dobrzy ludzie z Nowego Jorku są przekonani, że odpowiedni ludzie zajmą te stanowiska. Boję się tego, co będzie dalej?

Policjant zastanawiał się: „Z upoważnienia burmistrza de Blasio, jaki będzie następna nakaz dla NYPD?” Inny członek miejskiej policji zwrócił się do komisarza NYPD Dermota Shea, który  popiera mandat szczepień .

„Do komisarza policji Shea: Zawsze byliśmy gotowi oddać nasze życie w obronie naszych, czy pobiegniesz nam z pomocą, czy staniesz bezczynnie?” – powiedział policjant, zwracając się do protestujących.

 

Protest przeciwko nowej polityce ratusza ma miejsce po tym, jak de Blasio w środę ogłosił, że wymóg testu lub zastrzyku zostanie zastąpiony zasadą szczepień. Burmistrz powiedział, że pracownicy miasta – w tym strażacy i gliniarze – będą zobowiązani do otrzymania pierwszej dawki do 17:00 w piątek. Członkowie miejskiej siły roboczej, którzy nie rozpoczęli serii szczepień do 1 listopada, zostaną umieszczeni na urlopie bezpłatnym do czasu dostarczenia dowodu szczepienia.

 

Niestety ale większość antystemowców nie pisząc o przeciętnych ludziach przespała ostatnie kilka dekad.

Światem rządzą ludzie oddani Szatanowi i to jemu służą. Ludzkość ich z kolei nie rozpoznała ponieważ nie przyszła do Boga i Jego Słowa.

 

Nawet pastorzy nie wiedzą, a inni zaś nie mówią a wiedzą, że światem rządzi lucyferjańska chazarsko-edomicka dzicz.

To co się teraz dzieje na świecie nie jest przyczyną a skutkiem.

Jedynym wyjściem z tego prison planet jest Jezus Chrystus.

Póki co trwa wojna informacyjna, i to jest jedyna po modlitewnej wojna w której może brać udział człowiek biblijnie wierzący.

 

 

 

źródło:

 

https://nypost.com/2021/10/25/we-will-not-comply-nyc-workers-protest-vax-mandate-with-march-across-brooklyn-bridge/

 

_________________________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 26 października 2021 - 13:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish