Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zatwierdzono patent, który pozwoli zaszczepionym na łączenie się z AI i śledzenie ich.

 

To jest screen z filmu, w którym mówią o tym, że patenty z wakacji tego roku dowodzą, że szczepionki przeciw Covid są platformami posłuszeństwa AI.

 

Karen Kingston to kobieta, która niedawno pracowała dla korporacji Pfizer, a teraz udzieli się  swoją wiedzą z ludzkością.

 

 

Opublikowała na łamach filmu źródłowego publicznie niechroniony patent, który został zatwierdzony w sierpniu.

 

 

Patent ten daje zaszczepionym osobom możliwość połączenia się z AI (sztuczną inteligencją)  i śledzenia ich ruchów – gdzie idą i kogo spotykają. Jednocześnie ten patent, ta komunikacja opracowuje specjalny algorytm systemu punktowego, według którego oceniana jest wielkość ryzyka osoby monitorowanej i  jest odbierana na jej Aplikacji Mobilnej, gdzie znajduje się zlecenie odpowiedniego leczenia lub szczepienia.

 

Lekarze staną się zbędni. Ci lekarze, którzy teraz milczą zostaną bezrobotni za kilka lat.

 

Karen Kingston zakłada, że ​​rządowe starania zmierzające do zapewnienia szczepienia wszystkich dorosłych i wszystkich dzieci są czymś więcej niż tylko uodpornieniem ich na c19. Skutki zdrowotne szczepienia  genem przeciwko covid (bez wiedzy szczepionych o tym) elektronicznie trafią za pośrednictwem Wspólnego Centrum Sztucznej Inteligencji – JAIC.

 

 

Jak widzicie sami, dane te  trafią do MINISTERSTWA/Departamentu Obrony….

 

Kingston mówi dalej:

 

W ośrodku JAIC wykonują analizy zaszczepionych osób w wieku powyżej 65 lat, a także algorytmy określające, kto powinien zostać zaszczepiony, a kto powinien otrzymać dawkę przypominającą – trzecią dawkę.

 

Czy macie świadomość tego co przeczytaliście?

Wspólne Centrum Sztucznej Inteligencji (JAIC)  Centrum Doskonałości Sztucznej Inteligencji (AI) Departamentu Obrony analizuje zaszczepione osoby powyżej 65 lat. To jest akcja wojskowa. Za ten film bodajże poniżej miałem zlikwidowany kanał YT z 20 tys subskrybentów:

 

 

 

Co się dzieje, dokąd ten świat zmierza?

 

Odpowiedź kryje się w patencie nr 20210082583, który został zatwierdzony przez władze w sierpniu 2021 roku.

 

Wynika z tego jasno, że wszystko jest sterowane tylko przez AI i lekarz w nic nie ingeruje. O wszystkim decyduje tylko interfejs użytkownika, a ochrona danych osobowych jest, że tak powiem, zlikwidowana.

RODO to fikcja….

Sam Spis Powszechny w PL był kpiną z RODO.

W związku z tym, że   w grze występuje tylko Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, a nie CDC, to możemy założyć, że wspomniany patent nie zdradza wszystkiego, co ta gra jeszcze w sobie skrywa. Znają i będą znały tylko elity, bo ludzkość zaciemniona TV nie będzie protestować i pozwoli grać  tę grę, a jej „zasady” będą coraz bardziej zaostrzane!

 

A sprawy związane ze sztuczną inteligencją, która jest nierozerwalnie związana z nowoczesną bronią, leżą wyłącznie w gestii Ministerstwa Obrony.

 

Oto 2 patenty, do których Karen odnosi się w tym filmie:

 

 

Patent 20210082583: Metody i systemy ustalania priorytetów leczenia, szczepień, testów i/lub działań przy jednoczesnej ochronie prywatności osób

 

 

https://patents.google.com/patent/US20210082583A1/en?oq=20210082583

 

Kliknij tutaj, aby pobrać patent i przeczytać go samemu.

 

 

Patent 20120265001: Złożony magnetyczny system dostarczania leków na nanocząstki

 

 

https://patents.google.com/patent/US20120265001A1/en?oq=20120265001

Kliknij tutaj, aby pobrać patent i przeczytać go samemu.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 października 2021 - 17:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish