Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Departament (nie) Zdrowia w USA grozi policjantom niezaszczepionym umieszczenie ich w obozach reedukacyjnych.

Kiedy czytam takie wiadomości to brakuje mi czasem sił i cierpliwości do ludzi. Przyznam Wam, że w realu staje się zamknięty do innych, nowopoznanych. Nie wiem czy to jest brak sil, rezygnacja, czy świadomość muru nie do przebicia. Owszem, modlę się o niektórych, ale ogólnie nie umiem już nawet rozmawiać z ludźmi o prawdzie, gdyż nawet jeśli znają prawdę o kowidzie, to nic z tego nie wyciągają: nie mają refleksji o czasach końca, nie widzą zła  w sobie, nie chcą się nawrócić.

Wielu moich rozmówców znających prawdę o kowidzie przeklina, pragnie obalenia systemu nie wiedząc, że sami w sobie mają ducha antychrysta.

 

Czasem takie wiadomości jak ta poniżej wstawiam już z automatu i nie wiem czy warto. Tysięczny dowód na komuno-faszyzm?

 

Przedstawiciel  amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Zapobieganie (CDC) o jakże polsko brzmiącym nazwisku Rochelle Walensky powiedziała o niezaszczepionych policjantach:

 

„Jest plan na wypadek, gdyby ci ludzie nie chcieli się szczepić”

 

Występujący w Fox News Sunday, dyrektor CDC Rochelle Walensky oświadczyła, że ​​rząd Bidena planuje zapewnić niechętnym szczepionkom policjantom i innym pracownikom rządowym „edukację i doradztwo”, aby „czuli się komfortowo” w wykonywaniu zajęć….

 

Super nowomowa….

Chcecie trafić na edukację w zakresie szczepień?

Gustaw Herling Grudziński powiedział:

“”Największą, niemal błogosławioną zasługą Czarnej księgi… jest wstrzymanie «miękkiego lądowania» komunizmu śmiertelnie ugodzonego, odwrócenie fali amnezji oraz historii przekreślanej i pospiesznie, i beztrosko. Nasuwa się oczywisty wniosek, który przeoczono jakoś po roku 1989 […]: jeżeli pół wieku trwała reedukacja Niemców po pokonaniu Trzeciej Rzeszy, jeżeli przez dziesięciolecia ciągnęła się reedukacja Włochów po klęsce faszyzmu, to czemu nie przyjrzeć się bliżej, na uniwersytetach i w szkołach, w debatach i publikacjach, historii działania komunizmu wszędzie tam, gdzie uchwycił władzę?””

 

 

Nie musiałem wiele grzebać w necie, aby się dowiedzieć, że owa Walensky ma słuszne (edomickie) pochodzenie…

 

 

Coraz bardziej jestem przekonany, iż ci, którzy nie zauważają problemu chazarstwa a zajmują się interpretacją apokalipsy to ludzie po drugiej stronie barykady.

 

„edukację i doradztwo”, aby „czuli się komfortowo” w wykonywaniu zajęć….

 

 

 

 

Przypomina mi się scena z wybitnego filmu Kingsajz. Kiedy Olo powiedział do naszyszkownika żeby wypróbować polokoktowców i dać im wolność , nadszyszkownik powiedział, że oni ich potrzebują i tak pokochają polokoktowców, że polokoktowcy ich pokochają….

 

W USA  „ekstremalna” liczba policjantów podobno rezygnuje z pracy z powodu nakazów napływających zarówno lokalnie, jak i federalnie w odniesieniu do zastrzyków Fauci Flu, które zostały przyspieszone od akcji ojca szczepień w USA  „warp speed” Donalda Trumpa.

 

Sam wiem doskonale, że w polskiej policji jest bardzo wielu słusznych. Wiem to, nie z opowieści, ale z pierwszej ręki.

Dlatego, martwi mnie to, kto pozostanie w policji po odejściu niezadźganych czy to w PL czy na świecie….

Oni nie będą mieli skrupułów.

 

W NY jedna czwarta NYPD może zostać zmuszona do zostania w domach bez wynagrodzenia, ponieważ zbliża się termin szczepień..

 

„Musimy przygotować się tak, jakby miało to wejść w życie w piątek wieczorem i właśnie to zamierzamy zrobić” – powiedział komisarz policji Dermot Shea we wtorek w Nowym Jorku. „Mamy szczepionki dostępne w całym mieście dla naszych członków”. Policja twierdzi, że 73% nowojorskich policjantów otrzymało przynajmniej jedną szczepionkę.

 

Liczba powinna wzrosnąć przed terminem, powiedziała komisarz  Shea.

Na tym to polega – na zastraszaniu!

Jednak policja potrafi walczyć o swoje. Sprzeciw wobec mandatu burmistrza de Blasio doprowadził do masowego protestu w poniedziałek na dolnym Manhattanie i pozwu złożonego przez Stowarzyszenie Dobroczynności Policji, które próbuje zablokować wejście w życie mandatu.

 

Módlmy się o polskich policjantów aby poznali Prawdę, która ich wyzwoli. Błogosławmy im.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 października 2021 - 19:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish