Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Umarli lekarze nie kłamią.

Kilka dni temu publikowałem listę około stu sportowców, którzy zmarli nagła śmiercią. Dzisiaj przedstawiam lekarzy, których śmierć jest co najmniej również zaskakująca.

 

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego (AMA) aż 96 procent lekarzy w Stanach Zjednoczonych od czerwca zostało zadźganych  przeciwko c19, a niektórzy z nich już nie żyją.

 

Sponsorowane media przez Gatesa i innych “filantropów”  są bardzo zajęte ukrywaniem historii takich jak ta, gdzie dziesiątki lekarzy opowiadających się za dźganiem na  C19, wszyscy młodzi i wszyscy umierają z powodu klasycznych niepożądanych reakcji z powodu c19. Ataki serca, zakrzepy krwi, zatorowość płucna, wszystkie te rzeczy, które są znanymi „rzadkimi” skutkami ubocznymi dźgania. Ale jak się okazuje, wcale to nie jest rzadkością. Martwi lekarze nie kłamią.

 

Poniższa lista jest wyrywkowa i spokojnie można dołączyć do niej polskich lekarzy, którzy na fejsie drwili z dźgania, o czym pisałem a już ich nie ma.

 

Wyszczególnione nazwiska każdy może samodzielnie znaleźć w google z takimi opisami jak poniżej. Zazwyczaj jest to “nagła śmierć”.

 

 

  • Dr Kevin Walsh, ginekolog położniczy z prywatną praktyką w Roanoke w stanie Wirginia, padł martwy zaledwie sześć tygodni po opublikowaniu zastrzyków Fauci Flu na Facebooku. W swoim poście Walsh porównał wirusa do polio, próbując przestraszyć swoich zwolenników, by zostali dźgnięci.

 

 

  • Podobny los spotkał doktora Justina Nassera  (a zdjęciu wyżej)z Benowa w stanie Queensland (Australia). Według biuletynu informacyjnego 14 listopada Nasser „nieoczekiwanie zmarł na atak serca”.

 

 

  • Dr Stephanie Bosch z Waldport, Ore., również zmarła „nagle i nieoczekiwanie” na zatorowość płucną 13 października. Johnson & Johnson) zastrzyki. „Wszyscy pracownicy służby zdrowia w Oregonie musieli zostać „w pełni zaszczepieni” do 18 października” – zauważył blog Covid w  związku ze śmiercią Boscha. „Oregon jest również jedynym znanym nam stanem, który ma mandat na maskowanie na zewnątrz”.

 

 

  • Dr Craig Shannon z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork zmarł nagle w swoim domu. Dwa różne nekrologi twierdziły, że zmarł z powodu chłoniaka nieziarniczego, jednak gdyby rzeczywiście była to przyczyna, umarłby w szpitalu lub hospicjum, a nie we własnym miejscu zamieszkania.

 

 

  • Dr Elliott Gagnon z Wasilla, Ak., podobnie „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Prywatna praktyka chirurga plastycznego zaledwie kilka miesięcy wcześniej naciskała na Facebooka, aby wszyscy pacjenci : „zamaskowali się i porozmawiali ze swoimi lekarza, jeśli Ty lub Twoje dzieci w wieku 12 lat i starsze nie jesteście zaszczepieni. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać liczbę Covidów na niskim poziomie” – stwierdzał dalej post, wraz ze zdjęciem dwójki bardzo małych dzieci z maskami na twarzach. „Potrzebujemy otwartych szkół, a uczniowie i edukatorzy uczą się i nauczają”. Żona Janel Gagnon również wcześniej przesłała swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, na którym widziano ją noszącą maskę na twarz z logo LGBTQ i nakładkę ze zdjęciem, która stwierdzała: „Dostałam moją szczepionkę przeciwko Covid-19: możemy to zrobić”.

 

  • Dr Daniel McBride z West Hatfield w stanie Massachusetts, który zmarł nagle na atak serca po 16-kilometrowej przejażdżce rowerem 20 października. Chirurg ortopeda był „zagorzałym rowerzystą” i wszechstronnym sportowcem, był ogólnie zdrowy przed tym.

  • Dr Janak Patel z Marietta w stanie Ohio podobno „zmarł  nagłą śmiercią” 28 października. Kiedy został „znaleziony i niezdolny do reanimacji”, wykonywał swoje normalne obowiązki jako lekarz na izbie przyjęć.

 

Ludzkość musi sobie zdać sprawę, że Ziemia jest w szponach Złego i jego ludzi, którzy za sławę, pozycję i mamonę oszukują wszystkich ludzi łącznie z tymi, którzy dla nich pracują jako lekarze, pielęgniarki. Farmacja nie jest w rękach Boga.

Jest w rękach jego przeciwników.

 

Może znajdzie się ktoś i zliczy w Polsce zgony lekarzy.

Trwa wojna informacyjna, a tymczasem sponsorowana przez złych ludzi lewica chce zamykać obywateli  myślących. Ludzi, którzy nie chcą zostawić na tym świecie swoich rodzin. Ludzi, którzy chcą decydować o swoim zdrowiu.

 

Przesyłajcie to dalej, informujcie znajomych, gdyż co prawda liczba dźgań się zmniejszyła, ale nadal ważne jest każde życie ludzkie.

 

Pamiętajcie Ojcem Kłamstwa jest szatan:

 

“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8

 

W myśl tego cytatu planowana demonia jest autorstwem samego szatana i ludzi, którzy za kłamanie otrzymują sławę i pieniądze.

 

Wszyscy, którzy do tej pory jeszcze nie przyszli do Boga powinni się mocno zastanowić, po której stronie chcą stanąć, ponieważ trzeciej drogi nie ma.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 listopada 2021 - 08:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish