Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Norweska telewizja emituje spot Posten Norway, który przekonuje, że Mikołaj jest gejem…..

Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; (29) a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. (30) Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”

 

Za dni Lota bogata Sodoma tętniła życiem. Dzisiaj mamy bogatą Norwegię z ich fałszywym i bezbożnym poczuciem tolerancji, które jest tak naprawdę bezprawiem wg biblii.

 

Zdjęcie z reklamy Posten Norway.

 

Już sam fakt celebrowania tzw. świętego (nie jest święty) Mikołaja jest grzechem przeciw Bogu.

Grzech polega nie tylko na idolatrii, czyli zwróceniu się od Boga jako dobroczyńcy do dobroczyńcy tzw. Mikołaja (Santa – Satan Klaus), ale jest autoryzacją kłamstwa.

Każdy, kto organizuje Mikołaja w rodzinie jest współuczestnikiem kłamstwa światowego podobnie jak ci, którzy głoszą plandemię.

Kłamstwo to kłamstwo.

Jeśli chcecie jakoś z tego szaleństwa mikołajowego wybrnać wobec dzieci, to sprezentujcie im prezenty przed 6 grudnia i powiedzcie, że to jest od Boga, od Jezusa Chrystusa, który dał nam oprócz tego o wiele lepszy prezent jakim jest życie wieczne.

Podziękujcie razem z dziećmi Bogu w imię Jezusa.

 

 

Norwegia to piękny kraj. Kilkoro z moich braci i sióstr mi wychwalało przepiękne krajobrazy i jakby kiedyś Bóg dał chciałbym tę krainę fiordów zobaczyć.

Zapewne już takiej możliwości nie będzie, ale to szczegół.

 

Ewidentnie żyjemy w  czasach Sodomy.

 

Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

Rząd Norwegii nie jest wyjątkiem co do ich podległości władcy tego świata.

 

Obrzydliwa reklama, która zapewne trafia do dzieci….

 

 

Poczta norweska jest w rękach satanistów i wystarczy wspomnieć o ich dawnej reklamie uderzającej w Jezusa.

Posten Norge, sugerowała, że koncepcja Chrystusa w łonie Marii nie była za sprawą Ducha Świętego, ale listonosza…

 

Poczta norweska stworzyła film ukazujący Jezusa jako dziecko listonosza, a Marię jako cudzołożnicę.

 

Masoneria śmieje się wierzącym w twarz. Ale do śmiechu im nie będzie na Sądzie Ostatecznym.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 24 listopada 2021 - 12:20

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Piotrze, dlaczego na swoim prywatnym blogu używasz określenia “gej” wtórując tym samym poprawności politycznej. Dlaczego nie nazywać rzeczy po imieniu: pederasta, homoseksualista czy sodomita. Każdy pederasta jest dumny z tego że jest gejem, ale żadny gej nie przyzna się że jest pederastą.

    1. nie patrzylem nigdy na to w ten sposób. Może dlatego, że jestem jakby nauczony Korwinem Mikke, ktory mowi, że geje kryją się w domach a geje chodzą na parady

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish